Modyfikacja USA na EU

26 września, 2016
Oferujemy przeróbkę lamp z USA na EU zgodnie z normami europejskimi. Nasze lampy nigdy nie mają problemów z przeglądami, nie rozklejamy kloszy, diagnosta nie będzie miał wątpliwości czy lampa była otwierana czy nie. Każda przeróbka lamp z usa na eu jest możliwe jak najbardziej zgodna z jej europejskim odpowiednikiem. Współpracujemy z wieloma firmami które sprzedają lampy EU i na bieżaco mamy możliwość porównania parametrów.

Większość lamp można również doposażyć w kierunkowskazy dynamiczne/matrix/pływające. Przerabiamy tylko lampy tylnie, nie zajmujemy się adaptacją przodów, ale mamy kontakt z firmami które mogą pomóc.

Jeśli zastanawiasz się gdzie zlecić wykonanie usługi to polecamy zapoznać się z tym hashtagiem: #patoprzeróbka

Kilka przydatnych informacji odnośnie procesu adaptacji lamp i późniejszych działań które otrzymaliśmy od naszych stałych klientów:

Proces adaptacji oświetlenia samochodu można podzielić na dwie części, adaptacja lamp i adaptacja instalacji elektrycznej.
Proces adaptacji oświetlenia to zazwyczaj zmiana barwy kierunkowskazu, dołożenie przeciwmgielnego, seperacja stopu z kierunkowskazem i podpięcie do osobnego pinu w wtyczce w lampie. Jeśli ilość pinów/szpilek w wtyczce jest niewystarczająca, wypuszczamy na zewnatrz lampy kabel który należy podpiąć pod instalację elektryczną.

W procesie adaptacji instalacji wyróżnia się dwa główne schematy:

1. Kodowanie lamp i ewentualny montaż przycisku do przeciwmgielnego w kabinie + wiązka do lampy od przeciwmgielnego. Czasami trzeba zamienić piny/szpilki w wtyczce jednak są to odosobnione przypadki.
Kodowanie polega na fizycznym podpięciu zewnętrznego interfejsu wraz z laptopem i zmianie konfiguracji zasad dot. oświetlenia. Często przy okazji zmienia się język komputera, odblokowywuje mapy itd.

2. Klasyczna adaptacja przeznaczona głównie dla samochodów typowo amerykańskich i starszych gdzie nie ma możliwości przeprowadzenia kodowania za pomocą komputera.
Tylne kierunkowskazy podłącza się pod przednie, a stop pod trzecie światło stopu. Z przeciwmgielnym sytuacja taka sama jak w punkcie

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram
Tiktok
pl_PLPolski