O NAS

KILKA SŁÓW O NAS

ZAUFAJ SPECJALISTOM
Cyber-Tek to firma która jako pierwsza zaoferowała usługi z zakresu regeneracji, przeróbek lamp z USA na EU, oraz kierunkowskazów dynamicznych. Daliśmy początek branży związanej z modyfikacjami tylnich lamp LED do samochodów osobowych. Przez lata naszej działalności zostaliśmy zauważeni przez Auto-Świat, największy tygodnik Motor, oraz wiele zagranicznych firm które z nami współpracują. Obecnie nasze lampy pracują w krajach całej Europy, oraz Japonii, Singapuru, USA, Kanady, Meksyku, Dubaju, Rosji i wielu innych.

Autorski proces spajania lamp za pomocą zimnego plastiku to tylko jedna z naszych kluczowych zalet. Naszą jakość potwierdzają tysiące zrealizowanych usług przy zaledwie kilkunastu reklamacjach. Dla bezpieczeństwa naszych klientów nasze laboratorium jest zabezpieczone przed ESD, a całość objęta jest 24 godzinnym monitoringiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opiniami na Google czy Facebooku.

Chcemy również zaznaczyć ze strona jest całkowicie prowadzona przez naszą firmę i wciąż ją udoskonalamy dla naszych klientów. Druga nasza strona to www.naprawa-lamp-led.pl która jest naszym pierwszym projektem stworzonym z myślą o usługach motoryzacyjnych i obecnie nie jest już aktualizowana. Strona www.cyber-tek.pl nadal istnieje, ale pozostawiliśmy ją tylko jako złote wspomnienie naszej marki.

Nasze Doświadczenie

Ciągle Rośnie
0
Lat na Rynku
0
Zmodyfikowanych Lamp
0
Zadowolonych Klientów
0
Reklamacji
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram
Tiktok
pl_PLPolski