Kierunkowskazy Dynamiczne

26 września, 2016

Czym jest Kierunkowskaz Dynamiczny?

Kierunkowskaz Dynamiczny to nowoczesne rozwiązanie służące do sygnalizowania kierunku jazdy pojazdu na drodze w sposób animowany

Dlaczego warto zdecydować się na Kierunkowskaz Dynamiczny?

Przede wszystkim ze względu na poprawę bezpieczeństwa na drodze i nowoczesny wygląd. Kierunkowskaz dynamiczny znany również pod nazwą sekwencyjny poprzez wywoływanie animacji w większym stopniu przykuwa uwagę pozostałych kierowców na drodze

 

Nasza firma wykonuje kierunkowskazy dynamiczne(czasami błędnie nazywane Matrixami) w technologii Dual Dynamic LED. Jest to nasza autorska usługa która dodaje możliwość wyboru animacji kierunkowskazu w sposób bezdotykowy.

Żadna inna firma w Polsce na obecną chwile nie oferuje takiej technologii dla swoich klientów. Na obecną chwilę występują dwa kierunkowskazy dynamiczne. Pierwsza animacja to standardowa, oraz druga pochodząca z samochodu Chevrolet Corvette C8.

Wszystkie modyfikacje przeprowadzamy na własnej produkcji sterownikach. Zarówno projektujemy, produkujemy jak i składamy nasze sterowniki. Nie mamy pośredników i nie jesteśmy zależni od firm zewnętrznych co zapewnia naszym klientom najwyższą możliwą jakość.

Używamy podzespołów tylko marek premium, Philips. Osram, ON Semiconductors, Atmel, Texas Instruments, Faraday czy Avago. To samo tyczy się chemii gdzie korzystamy tylko z materiałów od amerykańskiej firmy Amtech. Wszystko to razem powoduje że nasze usługi spełniają najwyższe standardy w branży. Polecamy dokonać doposażenia w kierunkowskazy dynamiczne podczas przeróbki lamp z USA na EU.

Jeśli zastanawiasz się gdzie zlecić wykonanie usługi polecamy zapoznać się z tym hashtagiem #patoprzeróbka

Adaptacja USA na EU plus kierunkowskaz w technologii Dual Dynamic LED

Adaptacja USA na EU plus tradycyjny kierunkowskaz dynamiczny.

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram
Tiktok
pl_PLPolski